Close

Oferta dla przedsiębiorców

Kancelaria oferuje obsługę prawną przedsiębiorców bez względu na formę i rodzaj prowadzonej działalności. Współpraca może polegać na jednorazowym udzieleniu porady lub zastępstwie w postępowaniu sądowym, ale możliwa jest również stała współpraca pomiędzy adwokatem a Państwa firmą. Wówczas jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne warunki finansowe np. miesięczne wynagrodzenie ryczałtowe w stałej wysokości bez względu na ilość i skomplikowanie spraw.

Oto niektóre usługi oferowane przedsiębiorcom:

Windykacja należności

Największą zmorą przedsiębiorców są kontrahenci niepłacący swych należności w terminie. Kancelaria oferuje pełen wachlarz usług w zakresie odzyskiwania wierzytelności – od próby polubownego załatwienia sprawy, przez postępowanie przed sądem, po egzekucję komorniczą. 

Doradzamy także jak zabezpieczyć się przed nieuczciwymi kontrahentami i zminimalizować ryzyko kosztownych i długotrwałych spraw sądowych.

Zakładanie i przekształcanie działalności

Kancelaria świadczy usługi w zakresie zakładania indywidualnej działalności gospodarczej oraz spółek prawa handlowego. Dobieramy optymalny rodzaj działalności i załatwiamy wszelkie formalności w imieniu przyszłego przedsiębiorcy.

Ponadto kancelaria wspiera proces przekształcenia spółki i świadczy merytoryczną pomoc członkom zarządów i wspólnikom spółek prawa handlowego, w tym w zakresie przygotowania projektów uchwał, statutów, regulaminów oraz umów.

Prawo pracy

Kancelaria wspiera przedsiębiorców w sporach z pracownikami, analizuje i przygotowuje umowy o pracę oraz doradza w trudnych decyzjach dotyczących kadr.

Audyt prawny

Często przedsiębiorcy zwracają się o pomoc adwokata, gdy jest już za późno. Aby uniknąć problemów warto przeprowadzić w firmie audyt prawny.

Kancelaria sprawdza treść wzorów umów stosowanych w przedsiębiorstwie, analizuje te jeszcze niezawarte, jak również tworzy nowe kontrakty. Audyt prawny prowadzony przez kancelarię pozwala także uniknąć problemów z urzędami i sądami w przyszłości. 

Potrzebują Państwo pomocy w swojej osobistej sprawie?

Oferta dla klientów indywidualnych

                                                                                                                                

Powrót do strony głównej
Top